Kontakt Tour 2020 AB

Tour 2020 AB er et aktiebolag eid av Svenska Skidförbundet og Norges Skiforbund. Bolaget har det overordnede ansvaret for Ski Tour 2020. Tre arrangører har ansvar for de seks etappene. Sportkompaniet AB på svensk side og IL Varden Meråker og Granåsen Aktivum AS på norsk side.

VD Tour 2020 AB: Guri Knotten Hetland

E-post: guri@trondheim2025.no

Telefon: +47 913 49 007

Etapp 1 och 2 i Östersund och etapp 3 i Åre arrangeras av Sportkompaniet AB.

Chief of LOC: Ante Andersson

E-mail: ante@sport-kompaniet.se

Telefon: +46 70 697 11 03

Chief of Competition Östersund: Mattias Persson

E-mail: mattias.persson@miun.se

Telefon: +46 73 183 35 88

Chief of Competition Åre: Henrik Ilhamn

E-mail: henrik@ilhamn.se

Telefon: +46 70 237 48 21

Etappe 4 fra Storlien til Meråker arrangeres av Idrettslaget Varden Meråker.

Chief of LOC: Mary Ann Myhre

E-mail: mary.ann.myhre@meraker.kommune.no

Telefon: +47 974 80 922

Chief of Competition: Tor-Arne Hetland

E-mail: torarne.hetland@gmail.com

Telefon: +47 917 99 290

Etappe 5 og 6 i Granåsen Skisenter i Trondheim arrangeres av Granåsen Aktivum AS.

Chief of LOC: Stian Eckhoff

E-mail: stian.eckhoff@skiforbundet.no

Telefon: +47 403 04 300

Chief of Competition: Arne Otto Vedvik

E-mail: arneotto@sylanadventure.no

Telefon: +47 900 67 657

An regular image